25.06.2017  Тезоіменитство Предстоятеля Української Православної Церкви
В день пам’яті преподобного Онуфрія Великого своє тезоіменитство відзначає Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Цього дня Його Блаженство очолив служіння Божественної Літургії на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Первосвятителю співслужили єпископи Української Православної Церкви. Після Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви з проповіддю. Біла піднесена молитва за мир в Україні. Після Літургії найстаріший член Священного Синоду Високопреосвященніший Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел виголосив вітальне слово до Предстоятеля. Пролунали уставні многоліття.
Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет привітав Його Блаженство з днем Тезоіменитства, попросив молитов за Новокаховську єпархію та вручив Предстоятелю букет квітів.