16.07.2017  До єпархії прибула Боянська чудотворна ікона
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в єпархіях відбуваються заходи з нагоди 25-річчя Харківського архієрейського собору та чергової річниці Хрещення Русі. Так, до Новокаховської єпархії прибула чудотворна Боянська ікона, яка була явлена на Буковині і зараз перебуває в Боянському жіночому монастирі. На зустріч святині прибуло все духовенство єпархії та численні парафіяни і прочани. Під урочистий дзвін ікона була внесена до Андріївського кафедрального собору і встановлена посеред храму. Єпископ Філарет звернувся до пастви з коротким словом повчання, і розпочалося урочисте богослужіння. Духовенство на чолі з архіпастирем звершило акафістний спів перед святинею; була піднесена колінопреклонна молитва за мир в Україні. По завершенні тривалої відправи перед іконою духовенство піднесло молитву: «Под Твою милость прибегаем, Богородице». Храм був відкритий до вечора, і богомольці після завершення вечірньої служби також приходили до святині з молитвами.