23.07.2017  Пам’ять преподобного Антонія Печерського
22 липня, Київ
Напередодні дня пам’яті преподобного Антонія Печерського Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенощну в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет разом із іншими архіпастирями Української Православної Церкви та Помісних Церков із закордону співслужив Предстоятелю.
По завершенні богослужіння єпископ Філарет привітав митрополита Антонія з тезоіменитством та ювілеєм, і на молитовну згадку подарував Високопреосвященнішому владиці святу ікону.

23 липня, Київ

День пам’яті преподобного Антонія Печерського був відзначений урочистим богослужінням в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. Божественну Літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, якому співслужили архіпастирі з України та гості: митрополит Вострський Тимофій (Єрусалимська Православна Церква), митрополит Русенський Наум (Болгарська Православна Церква), митрополит Тамасоський і Орінійський Ісайя (Кіпрська Православна Церква), митрополит Кітруський, Катеринійський і Платамонський Георгій (Еладська Православна Церква), архієпископ Вроцлавський і Щецинський Георгій (Польська Православна Церква). Після читання Євангелія Його Блаженство звернувся до богомольців з проповіддю. По завершенні богослужіння Предстоятель та ієрархи — представники Помісних Православних Церков привітали Високопреосвященнішого Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з тезоіменитством та 50-річчям.