24.07.2017  Ольгинський храм відзначив престольний день
В день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги Божественну Літургію в Ольгинському храмі села Ольгине Бериславського благочинія очолив Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Владиці співслужили клірики благочинія та гості. В храмі молитовно співали два хори: місцевий та з числа прочан з Нікополя. На антифонах владика звершив постриг у читця. Після читання Євангелія Його Преосвященство звернувся до присутніх з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. Після Божественної Літургії архіпастир, духовенство та численні парафіяни і прочани хресним ходом пройшли до Поклінного хреста, встановленого над Дніпром. Владика звершив чин освячення хреста. По завершенні молитовної ходи архіпастир привітав отця настоятеля та всіх присутніх із храмовим днем і благословив усіх.