Новокаховская ЕпархияНаш баннер:
Новокаховская Православная ЕпархияАрхив новостей

Новини27.07.2017  Традиційний молебень на Володимирській гірці
Напередодні свята Хрещення Русі та з нагоди святкування 25-ліття проведення історичного Харківського Архієрейського Собору, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві.
Разом із Його Блаженством за богослужінням молились єпископат, духовенство усіх єпархій УПЦ, десятки тисяч православних віруючих з усієї України та групи паломників з Білорусії, Молдови, Румунії та інших країн.
Після завершення молебню Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до велелюдної пастви з вітаннями та напутнім словом
Перед початком богослужіння на Володимирській гірці відбувся брифінг для провідних засобів масової інформації України, на якому Предстоятель зазначив, що День Хрещення Русі є нашим національним святом і Українська Православна Церква традиційно проводить його у молитві та хресним ходом. Також Його Блаженство приділив особливу увагу тому, що цьогорічний Хресний хід супроводжуватимуть 11 чудотворних ікон, шість з яких — явлені у новітній період життя Церкви після Харківського Архієрейського Собору. «Явлення цих ікон підтверджує правильність нашого вибору, який ми зробили на Харківському Архієрейському Соборі», — наголосив Блаженніший Митрополит Онуфрій.
Все права защищены © 2008 г.
Сайт создан при поддержке компании Linecore