27.07.2017  Хресний хід до Дня Хрещення Русі
Після завершення молебню на Володимирській гірці Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій разом із єпископатом та духовенством очолив багатотисячний хресний хід із чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. В урочистостях з нагоди свята Хрещення Русі беруть участь близько 100 тисяч віруючих з усіх єпархій Української Православної Церкви та паломники з-за кордону. Багаточисленна хода пройшла центральними вулицями Києва.
Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом із усім духовенством та мирянами помолився за упокій душ тих, хто загинув у трагічних подіях лютого 2014 року.
Хресний хід супроводжували 11 чудотворних ікон з усієї України та мощі святого рівноапостольного князя Володимира. Протягом місяця святині подорожували різними єпархіями Української Православної Церкви, після чого були доставлені у Київ.
Після завершення молитовної ходи у Іоанно-Богословському приділі Успенського собору Києво-Печерської Лаври відбувся брифінг для представників ЗМІ.
Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній підбив підсумки хресної ходи та розповів, скільки усього віруючих взяли у ній участь. «На Володимирській гірці ми звершили молебень, який очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. З нами молилися не тільки паломники з України, були представники Білорусі, Молдови, Румунії та інших держав. За попередніми підрахунками в хресній ході взяли участь не менше 100 тис чоловік. Нехай Господь почує сьогоднішню молитву всіх віруючих, патріотів України, вірних Української Православної Церкви. Ми молилися за мир в Україні, ми молилися, щоб Господь помилував всіх нас, дав нам любов, терпіння і ту основу, на якій ми будемо будувати майбутнє процвітання рідної Батьківщини», — зазначив Його Високопреосвященство.