17.08.2017  Річниця інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія
У День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія. Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.
Три роки тому, 17 серпня 2014 року, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ 13 серпня того ж року.
Його Блаженству співслужили митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, сонм єпископів Української Православної Церкви, єпископ Манхеттенський Миколай, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ. Серед архіпастирів був і Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів був возведений в сан митрополита архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. В сан архієпископа були возведені єпископи: Обухівський Іона, Банченський Лонгин, Конотопський і Глухівський Роман. Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви, яка з усіх регіонів України зібралася під склепінням Успенського собору, зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні. Після відпусту митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені Священного Синоду, єпископату, духовенства і багатомільйонної пастви Української Православної Церкви привітав Блаженнішого владику з третьою річницею інтронізації. Від Руської Православної Церкви Закордоном Митрополита Онуфрія привітав єпископ Манхеттенський Миколай, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ. Його Блаженство подякував архіпастирям за слова вітання та благословив усіх вірян.
Архієпископ Філарет від себе особисто та від усієї Новокаховської єпархії привітав Його Блаженство з черговою річницею інтронізації, попросив молитов та вручив букет квітів.