24.08.2017  Святкування Дня Незалежності
24 серпня, Нова Каховка
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, у храмах Новокаховської єпархії відбулися молебні з нагоди Дня Незалежності України. Так, в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки молебний спів очолив Секретар єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Потім за Божественної Літургією була піднесена молитва за мир і процвітання рідної держави.
Ввечері протоієрей Миколай Ананьїн узяв участь у загальноміських заходах, приурочених до Дня Незалежності.
24 серпня, Таврійськ
У Казанському храмі Таврійська на урочистий молебень з нагоди Дня Незалежності України зібралися не тільки парафіяни, але і представники міської влади. За богослужінням молилися міський голова М. І. Різак, його заступник Л. В. Марчук, секретар міської ради А. М. Хахалєв, керівники підприємств, директори шкіл, представники інтелігенції. Участь у богослужінні такої кількості людей показує на скільки важливим для кожного є мир і добробут нашої України. Протягом кількох років стало доброю традицією те, що за богослужінням у День Незалежності співає молодіжний хор Новокаховської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Гнатюка.
Після завершення молебню настоятель храму протоієрей Василь Бабич звернувся до присутніх зі словами привітання та повчання про важливість спільної молитви, збереження миру та єдності у Христі.