04.09.2017  Ювілей Олександрійської єпархії
На запрошення Керуючого Олександрійською єпархією Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа, архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет взяв участь в урочистостях із нагоди 10-річчя Олександрійської єпархії, пам’яті новосвященномучеників Олександрійських Адріана і Димитрія, та дня Тезоіменитства владики Боголєпа. Високопреосвященнішому архієпископу Філарету співслужили архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп та єпископ Новосанжарський Веніамін. За богослужінням, в якому брали участь всі священики єпархії та гості, молилися численні парафіяни та гості — представники влади усіх районів єпархії. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні Божественної Літургії архіпастирі обмінялися вітаннями. А далі пролунали вітання від представників влади; відбулося нагородження священнослужителів та мирян, який зробили внесок у становлення молодої єпархії.