05.09.2017  Ювілей реабілітаційного центру
В Новокаховському центрі реабілітації дітей-інвалідів відбулися урочистості з нагоди 15-річчя закладу.
Все на святі було, як годиться: пісні, вірші, танці, вітання і подарунки. До працівників Центру та його вихованців завітали випускники, теперішні вихованці з батьками, а також почесні гості. Серед них керівник Херсонського фонду соціального захисту інвалідів Олексій Ракша та Новокаховський міський голова Володимир Коваленко. Гості вручили подарунки та пообіцяли сприяти подальшому розвитку та благоустрою центру. Дітлахів вітали вихованці танцювального колективу «Божья коровка» та Будинку дитячої творчості.
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета в заході взяв участь архімандрит Іларіон (Воскобойников), який тривалий час опікується дітками та співробітниками. Отець Іларіон подарував центру святу ікону, а випускникові, який йде до школи, вручив рюкзак.
Наостанок всі дітки скуштували смачний коровай — солодке вітання до свята.