07.09.2017  Відкриття музею історії міста
В Таврійську відкрили музей історії міста. Культурна установа, яка б акумулювала в собі духовні та культурні скарби, надбання людей, які жили в цьому краї і розвивали його, — давня мрія таврійчан. Ідею створення музею довго плекав мер Таврійська Микола Різак. І, на щастя, знайшлись однодумці, небайдужі люди, які спільними зусиллями втілили мрію в життя. Очолила структуру вчитель історії місцевої школи №7 Наталія Малинова. За її словами, у стінах музею відвідувачі зможуть дізнатися про історію нашого краю — від давніх часів до сьогодення, познайомитися з іменами людей, які прославили свій рідний край, відчути дотик до невичерпної скарбниці слави українського народу.
«Сьогоднішня подія — велика спільна радість, адже до створення музею причетне дуже багато людей. Так, інформацію для наших експозицій збирали вчителі та учні місцевих шкіл №5 та №7, працівники підприємств Таврійська та багато небайдужих мешканців. І ця робота триває», — наголосила Наталія Анатоліївна, проводячи для присутніх на святі першу екскурсію.
Розділити радість з таврійчанами на відкриття музею завітали міські голови Новокаховської і Таврійської рад Володимир Коваленко та Микола Різак, настоятель Казанського храму Таврійська протоієрей Василь Бабич, керівники навчальних закладів міста, провідних підприємств, молодь, учні та інші. Гості бажали новій установі та її працівникам процвітання, успіхів та плідної праці, адже створення музею — дуже копітка праця, процес довготривалий.
За матеріалами nk-online (http://nk-online.tv/skarbnitsya-pam-yati-lyudskoyi-u-tavriysku-urochisto-vidkrili-muzey-istoriyi-mista-foto)