21.09.2017  Ювілей Бердянської єпархії
Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, на запрошення Керуючого Бердянською єпархією, взяв участь в урочистостях із нагоди 10-річчя Бердянської єпархії. В день Різдва Пресвятої Богородиці Божественну Літургію в Христоріздвяному кафедральному соборі Бердянська очолив предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили архієреї та представники духовенства єпархії і гості святкувань у священному сані.
На малому вході Предстоятель удостоїв кліриків Бердянської єпархії високих церковних нагород. Після Євангелія Його Блаженство звернувся до присутніх з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні.
Після відпусту єпископ Бердянський і Приморський Єфрем звернувся до Його Блаженства зі словами подяки, та підніс у дар список ікони «Троєручиця-Бердянська». Предстоятель Української православної Церкви удостоїв єпископа Єфрема нагородження орденом благовірного князя Ярослава Мудрого.