06.10.2017  Благословення призовникам
В місті відбулися урочистості з нагоди проводів юнаків на строкову службу до війська. Успішної служби, міцного здоров’я, сил, наснаги, Божого благословення бажали хлопцям міський голова Володимир Коваленко, керівник громадської організації воїнів та ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, полковник в відставці, учасник бойових дій в роки Другої світової війни, учасник звільнення України Степан Міненко.
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь у заході взяв Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн.
Після того, як заступник військового комісара Новокаховського військового комісаріату зачитав наказ «Про призов громадян на строкову військову службу», майбутнім захисникам вручили пам’ятні дарунки від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка». Секретар Новокаховської єпархії подарував кожному призовнику Новий Завіт та ікону з молитвою захисника Вітчизни про мир в Україні.