15.10.2017  Десятий Покровський ярмарок
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, Каховським міським благодійним фондом «Лепта» за підтримки єпархіальних відділів у справах сім’ї та благодійності, в Каховці відбулася щорічна виставка-продаж «Каховський ярмарок». Проведений удесяте, ярмарок спрямований на збирання коштів для лікування важкохворих дітей.
Зі словами розповіді про свято Покрова до присутніх звернувся клірик Покровського кафедрального собору протоієрей Владислав Лоза. Отець Владислав передав усім благословення архієпископа Філарета. Зі словами вітання до всіх зі сцени зверталися учасники і організатори ярмарку.
В ярмарку взяли участь майстри декоративно-прикладного мистецтва з Каховки, Нової Каховки, районів Херсонщини, а також із Закарпаття. В концертній програмі взяли участь архієрейський хор Покровського кафедрального собору, вихованці недільної школи Покровського храму, дитячі і дорослі творчі колективи міський і районних загальноосвітніх шкіл, міський і районних будинків культури, ряд аматорських колективів. Прикрасою концерту став виступ протодиякона Михайла Гнатюка.
За час роботи ярмарку було зібрано понад 6 000 гривень, які найближчим часом будуть направлені на допомогу важкохворим дітям.