21.10.2017  Напередодні монастирського свята
Напередодні престольного свята Корсунського Богородичного жіночого монастиря урочисте богослужіння в ньому очолили три архієреї: Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет разом із Преосвященнішими єпископами Каширським Іовом та Олександрійським і Світловодським Боголєпом. Владикам співслужили клірики єпархії та гості. Преосвященніший єпископ Каширський Іов очолив служіння літії. На утрені було проспівано величання перед Корсунською іконою. Високопреосвященніший архієпископ Філарет читав Євангеліє та помазував богомольців освяченим єлеєм. Преосвященніший єпископ Боголєп звершив Велике славословіє. По завершенні богослужіння все духовенство піднесло перед храмовою іконою молитву «Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво».