22.10.2017  Свято на честь Корсунської ікони
В Неділю 20-ту по П’ятидесятниці свій престольний день відзначає Корсунський Богородичний жіночий монастир. З цієї нагоди Божественну Літургію в обителі очолили Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп. Владикам співслужили представники єпархіального духовенства та гості. Після Євангелія Преосвященніший єпископ Боголєпа звернувся до численної пастви з проповіддю. Біла піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні Літургії та виголошенні многоліть архієпископ Філарет звернувся до всіх присутніх зі словами вітання та подяки. Владика також привітав настоятельницю монастиря з прийдешнім Днем тезоіменитства та вручив їй святу просфору.