28.10.2017  Перепоховання солдатів-визволителів
В річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників в Каховці відбулося перепоховання 62 воїнів-визволителів. Останки солдатів було знайдено під час будівельних робіт. Дослідникам військово-патріотичного клубу «Каховка» вдалося ідентифікувати лише 2 загиблих: Івана Соколова (молодший лейтенант 1918 року народження) та Дмитра Ревашина (сержант, 1916 року народження, нагороджений 2 медалями «За відвагу»). З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, чин поховання звершив ключар Покровського кафедрального собору Каховки, благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко. Незважаючи на дощову днину, біля могил воїнів зібралося чимало каховців, аби віддати шану воїнам-визволителям.