29.10.2017  Служіння гостя з Канади
На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, Керуючий Патріаршими парафіями в Канаді Преосвященніший єпископ Каширський Іов відвідав древній Введенський храм міста Берислав. Високого гостя з короваєм та квітами на церковній паперті зустрічали наймолодші прихожани храму. Його Преосвященство звершив Божественну Літургію у співслужінні настоятеля храму та гостей у священному сані. Після читання Євангелія владика звернувся до всіх присутніх зі словами повчання. За богослужіння була виголошена молитва про мир в Україні. По завершення Літургії єпископ Іов привітав усіх із Недільним днем та висловив подяку архієпископу Філарету за можливість звершити богослужіння у древній Церкві. На молитовну згадку владика подарував храму ікону Божої Матері «Трьох радостей».