04.11.2017  Престольний день Казанського храму
У день святкування на честь Казанської ікони Божої Матері Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Казанському храмі села Давидів Брід Великоолександрівського благочинія. Владиці співслужили клірики благочинія, а також гості із Миколаївської єпархії. Після читання Євангелія архіпастир звернувся до богомольців зі словами проповіді. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство подякував за спільну молитву настоятелю храму священику Євгенію Могилі, духовенство та численним парафіянам і прочанам. До слів владики долучилися вітання від земляків отця Євгенія з Миколаївщини. Всім присутнім було запропоновано смачну трапезу.