21.11.2017  Освячено хрест на місці розстрілу новомученика
Духовенство Великої та Малої Лепетихи, підтримуючи ініціативу парафіян, провели велику роботу з увічнення пам’яті страждальців за віру, розстріляних в часи безбожних гонінь. На околиці Малої Лепетихи були визначено місце, на якому за переказами старожилів був розстріляний священик Олександр Шишин, прославлений як священномученик. Тут було споруджено пам’ятний хрест, який було освячено Високопреосвященнішим архієпископом Новокаховський і Генічеським Філаретом в присутності великої кількості богомольців. Після зворушливих молитов і окроплення освяченою водою хреста владика Філарет звернувся до присутніх зі словами повчання. Архіпастир нагадав про страшні часи гонінь та високий подвиг новомучеників і сповідників, а також закликав до посилених молитов про примирення в нашому суспільстві.