22.11.2017  Богослужіння в Покровському храмі
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив богослужіння в Покровському храмі, що в Києві на Пріорці. Владиці співслужили клірики храму та гості. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння владика Філарет привітав з 30-річчям служіння в священному сані клірика храму архімандрита Нестора (Соменка). Архієпископ Філарет із вдячністю згадував своє навчання в Київських духовних школах, де отець Нестор викладав. На молитовну згадку архіпастир вручив ювіляру ікону святителя Григорія Палами, освячену на його святих мощах. Отець Нестор приймав вітання від співслужителів та парафіян храму, своїх духовних чад.