23.11.2017  Архієпископ Філарет звершив Літургію в печерному храмі
З благословення Намісника Святої Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в храмі на честь преподобного Антонія Печерського в ближніх печерах Святої Лаври. Владиці співслужили братія лаври, а також клірики Новокаховської єпархії — ігумен Філарет (Хомуха) і архідиякон Димитрій Ракоча. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні. Особливо в печерах лунали молитви за спокій душі спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), який цього дня народився в 1935 році. Архієпископ Філарет преподав богомольцям Святі Христові Тайни та благословив богомольців.