23.11.2017  Панахида в день народження Митрополита Володимира
В день народження спочилого Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира на його могилі в Києво-Печерській Лаврі було відправлено низку заупокійних богослужінь. Вранці панахиду очолили Намісник Лаври Високопреосвященніший митрополит Вишгородський Вишгородський і Чорнобильський Павел і Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Архіпастирям співслужили братія Лаври у священному сані; співав братський хор. За богослужінням були також піднесені молитви за батьків спочилого Митрополита — Маркіяна та Феодосію. По завершенні відправи митрополит Павел подякував владиці Філарету, братії та всім богомольцям за спільну молитву. «Хай Господь упокоїть душу нашого спочилого Предстоятеля, а за молитвами Блаженнішого і всіх, про кого зараз були піднесені молитви. Господь хай помилує всіх нас, щоби й ми в житті прийдешнього віку змогли стати наслідниками Царства Небесного», — сказав владика Павел.