26.11.2017  Освячення розписів
В Неділю 25-ту по П’ятидесятниці, коли Церква звершує пам’ять святителя Іоанна Златоуста, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет відвідав з архіпастирським візитом Покровський храм Новоолексіївки. Перед початком богослужінням владика освятив нові розписи, які з’явилися в результаті напруженої роботи художників та церковної громади — і духовенства, і парафіян, і благодійників. Була відправлена Божественна Літургія, за якою архіпастир звернувся до вірних зі словом проповіді. Була піднесена молитва за мир в Україні. Наприкінці богослужіння владика вручи в церковні нагороди благодійникам та всім, хто потрудився для створення розписів. Богомольцям Його Високопреосвященство вручив у благословення святі ікони.