Новокаховская ЕпархияНаш баннер:
Новокаховская Православная ЕпархияАрхив новостей

Новини06.12.2017  День Української армії
З благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн разом із головою єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями протоієреєм Георгієм Яковчуком та керівництвом міста відвідали Новокаховську зенітно-ракетну частину повітряних сил Міністерства оборони України, де взяли участь у святкових заходах з нагоди 26-ї річниці утворення Збройних Сил України.
У своєму вітанні до військовослужбовців секретар єпархії побажав непохитної віри захисникам Вітчизни, Божого благословення в несенні служби, мужності, міцного здоров’я та миру на нашій Українській землі. В свою чергу, командир підрозділу військової частини Олександр Буглов від імені особового складу висловив подяку духовенству Новокаховської єпархії за духовну та матеріальну підтримку.
Щирі вітання для військових пролунали від заступника міського голови Нової Каховки Сергія Давидюка, мера Таврійська Миколи Різака.
Після урочистого шикування на плацу для військових у казармі відбувся концерт, який підготували вихованці місцевого Палацу культури.
Все права защищены © 2008 г.
Сайт создан при поддержке компании Linecore