10.12.2017  Освячення престолу Ольгинського храму
В Неділю 27-му по П’ятидесятниці, святкування на честь ікони Пресвятої Богородиці «Знамення», Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив велике освячення Ольгинського храму села Ольгівка Бериславського району. Цього дня у храмі шанується чудесно оновлена ікона «Знамення». Архіпастирю співслужили благочинний округу протоієрей Олександр Михайленко, настоятель храму ігумен Філарет (Хомуха), гості у священному сані. Після освячення Його Високопреосвященство очолив служіння Божественної Літургії. по Євангелії архіпастир звернувся до богомольців з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння архіпастир звернувся до присутніх зі словами вітання.