15.12.2017  Благодійний бал
В Каховці відбувся традиційний, уже п’ятий благодійний бал «У колі друзів», організований благодійним фондом «Лепта». Цього року метою заходу було збирання коштів для покращення умов перебування хворих дітей в дитячому інфекційному відділенні Каховської лікарні. В рамках збору коштів відбувся благодійний аукціон та ярмарок. На благодійний бал завітали понад 130 гостей, багато з яких є давніми друзями фонду «Лепта». Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який відвідав захід на запрошення його організаторів, звернувся до присутніх з коротким повчальним словом, а також вручив організаторам кошти для придбання дитячих електронних ваг. Також свою чималу лепту передали вчителі та члени учнівського самоврядування НВК Малокаховки. До гостей також звернулася завідувачка інфекційним відділенням Марія Григорівна Муравська. А керівник БФ «Лепта» Світлана Сергіївна Бжезицька представила увазі присутніх звіт про використання отриманих коштів — зокрема, допомоги нужденним було надано на 700 000 гривень! Музичним дарунком гостям стали виступи одеського квартету «Хороший настрій», каховський вокалістів Юлії Ващенка, Михайла та Олени Гнатюків. Увазі присутніх були представлені картини Віталія і Валентини Федченків та Олени Сердюк. За результатами вечора було зібрано понад 40 000 гривень.