20.12.2017  До святого Миколая
Вже стало доброю традицією на православні свята організовувати спільні церковно-громадські заходи в селищі Біла Криниця. Зі святом Святого Миколая вихованців дитячого садочка «Теремок» прийшли привітати настоятель місцевого храму протоієрей Сергій Омелич та актори лялькового театру «Промінчик». Зі словами привітання свято розпочав священник, який розповів про життя святого Миколая, а малята в свою чергу розповіли вірші. Діти з цікавістю проглянули нові вистави: «У казковому лісі» та «Гарненька шубка». В кінці свята отець Сергій подарував усім дітям подарунки. Потім казкове дійство продовжилось у Білокриницькій загальноосвітній школі, де на дітей теж чекали приємні сюрпризи. Всім глядачам сподобалася казкова програма, вони щиро аплодували та запрошували на наступні свята.