14.01.2018  Різдвяний концерт
Цього року вперше традиційний Різдвяний концерт вперше відбувся у відреставрованому Палаці культури. В холі глядачів зустрічав оркестр Каховської школи мистецтв. Неймовірно проникливим і натхненним став початок концерту. Хор дитячої музичної школи та всі присутні виконали духовний Гімн нашої Батьківщини – «Молитву за Україну» (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського). До гостей та жителів міста з вітальними словами звернулися архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет і міський голова Володимир Коваленко. Майже тригодинна концертна програма включала в себе виступи церковних та світських колективів та солістів із Нової Каховки, Каховки, Берислава. Колядки і щедрівки, піднесені церковні гімни, класичні, народні та дитячі пісні, арії з опер, а ще танці… Все це тримало увагу глядачів, яких зібралося в глядацькій залі настільки багато, що люди стояли навіть у проходах.