17.01.2018  Фестиваль «Різдвяні зорі»
У Каховці відбувся традиційний десятий зимовий фестиваль дитячої творчості «Різдвяні зорі», який об’єднав талановитих дітей, підлітків, дорослих та багато гостей з нашого міста та Каховського району. Свій маленький ювілей фестиваль зустрів у великій залі палацу культури «Меліоратор» при численних глядачах та яскравій концертній програмі, яку складали більше 20 творчих дитячих колективи. Вже 10 років, як щорічно цей фестиваль юних талантів стає яскравим сполохом у культурному житті Каховщини, продовжуючи численні різдвяні заходи, колядування, привітання та стає завершальним акордом в благодійній різдвяній акції «Ой, радуйся, земле!», яку кожного року проводить Благодійний фонд «Лепта» з благословення архієпископа Новокаховського та Генічеського Філарета. В чудовому різдвяному концерті взяли участь більше 200 дітей, які старанно готувалися до свята та своїми різноманітними виступами ще раз і ще раз славили народження Господа Спасителя! А Різдво не буває без подарунків. Тому всі діти-учасники фестивалю отримали солодощі від меценатів та соки ТМ «Чумак». Від імені організаторів фестивалю: ГО «Православний батьківський комітет» та Благодійного фонду «Лепта» їх засновники Ігор та Світлана Бжезицькі щиро дякували своїм вельмишановним помічникам, нагороджуючи їх зі сцени Почесними грамотами. Цікавим сюрпризом для гостей та глядачів став перегляд відеоролику, який нагадав найяскравіші моменти історії фестивалю з дня його народження 15 січня 2009 року у залі Каховської школи мистецтв та за минулі 10 років. Для багатьох присутніх, чиї діти неодноразово приймають участь у концерті «Різдвяні зорі», такий маленький фільм викликав приємні душевні спогади та тремтливу батьківську радість! (за матеріалами БФ «Лепта»)