28.01.2018  Божественна Літургія в Італії
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за погодженням із Преосвященнішим єпископом Віденським і Будапештським Антонієм, Керуючий Новокаховською єпархією звершив Божественну Літургію в Єкатерининському православному храмі в Римі. Його Високопреосвященству співслужили ключар храму ієромонах Амвросій та клірики храму. Була піднесена молитва з мир в Україні. По завершенні богослужіння Високопреосвященніший архієпископ Філарет звернувся до парафіян зі словами проповіді, присвяченої читаному Євангелію про митаря і фарисея. Зворушення парафіян викликало звернення владики українською мовою, адже серед парафіян велика частина — саме вихідці з України. Архіпастир мав спілкування із земляками по завершенні Божественної Літургії.