15.02.2018  Свято воїнів-інтернаціоналістів
Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся традиційний мітинг з нагоди 29-річниці виводу радянських військ з території Афганістану та вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, студенти навчальних закладів та представники громадських організацій, підприємств міста. З словами привітання та вшанування ветеранів тієї війни до присутніх звернулися міський голова Володимир Коваленко та голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Спілка ветеранів Афганістану «Пам’ять» Анатолій Галієв. З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь у заході взяв та звернувся до присутніх зі словом секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Учасники мітингу поклали до пам’ятника живі квіти та вінки.