14.03.2018  Засідання Священного Синоду

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося в резиденції Київського Митрополита в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. Перед початком засідання члени Синоду молилися за Літургією Передосвячених Дарів, які звершив Високопреосвященніший митрополит Бориспільській і Броварський Антоній у Аннозачатіївському храмі. Потім Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив літію біля могили Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана); за літією молилися члени Священного Синоду. Потім в Митрополичій резиденції розпочалося засідання, за яким Священним Синодом було ухвалено низку рішень, які стосуються актуальних питань життя Української Православної Церкви.