28.03.2018  Збори духовенства

Під головуванням Керуючого Новокаховською єпархією відбулися загальні збори духовенства Новокаховської єпархії Української Православної Церкви. Після спільної молитви Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звернувся до присутніх із доповіддю, присвяченою актуальним питанням церковного сьогодення.
Зокрема, Його Високопреосвященство ознайомив присутніх із рішеннями Священного Синоду, зокрема, щодо церковних подій у Запоріжжі. Владика висвітлив також питання, пов’язані з єдністю Церкви та служінням духовенства у складних умовах сьогодення. Архіпастир звернув увагу на складнощі церковного служіння на парафіях, приділивши час найчастішим помилкам духовенства. Також Керуючий єпархією привітав протоієрея Миколая Понича з 25-літтям служіння в священному сані; присутні проспівали ювіляру многоліття.
Завершилося зібрання спільною молитвою.