11.04.2018  Великоднє свято в реабілітаційному центрі

У Новокаховському центрі реабілітації дітей-інвалідів щороку відбувається святковий ранок, приурочений до Великодня. Цього року педагоги закладу разом з малечею продемонстрували всім відому казку «Колобок», яку адаптували під пасхальні святкування. Протягом усього сюжету головний герой зустрічав лісових звірят, яких заохочував разом піти до церкви та освятити паску. Всі ролі, звісно, виконали маленькі актори – вихованці Центру. Враженими рівнем розвитку особливих дітей були почесні гості.
Заступник міського голови Віктор Замковий зазначив, що керівництво міста сприяло збереженню в Новій Каховці Центру реабілітації дітей-інвалідів і постійно надає Центру необхідну допомогу. Під час свята Масляної БФ «Нова Каховка» зібрав від продажу млинців 12 тис грн. для Центру. За ці кошти були придбані меблі для харчоблоку, для прийому їжі дітьми та шафи для дитячого верхнього одягу. Директор закладу Оксана Олексієнко висловила подяку за постійну підтримку їхньої роботи та відзначила, що подарунок вже надійшов та сподобався дітям.
За традицією, представники Новокаховської єпархії також взяли участь у святкуванні. На свято завітали Архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет, духівник центру ігумен Філарет (Хомуха), ключар Андріївського кафедрального собору архідиякон Димитрій Ракоча. Владика привітав дітей з великодніми святами и зазначив, що головне цими днями — вміти ділитися своєю радістю. А на підтвердження своїх слів роздав дітям солодкі подарунки, придбані парафіянами кафедрального собору Нової Каховки.