26.04.2018  Роковини Чорнобильської трагедії

В Новій Каховці з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції відбувся мітинг «Чорнобиль — смуток і біль нашої душі». Місце проведення цього заходу не змінюється вже багато років і всі містяни добре його знають. Це сквер на проспекті Перемоги, де розташований пам’ятник ліквідаторам та постраждалим від аварії. Вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів і підтримати тих, хто зараз живе зі статусом «чорнобилець» прийшов міський голова Володимир Коваленко, представники апарату Новокаховської міськради, керівники комунальних підприємств, установ, управлінь та відділів виконкому, мешканці міста, учні, молодь. Голова міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Сергій Михасюк подякував за добрі та щирі слова, що лунають в день аварії на ЧАЕС, за те, що чорнобильців згадують хоча б в цей день. З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь у заході взяв секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Звертаючись до присутніх, отець Миколай звернув увагу на жертовності, з якої ліквідатори наслідків вибуху, виконували свою роботу, покладаючи своє життя за ближніх. Після виступів пам’ять тих, хто вже пішов з життя через хвороби, причиною яких сталася та аварія, вшанували хвилиною мовчання. Згодом відбулась церемонія покладання квітів. Від Новокаховської громади вінок поклали Сергій Михасюк і ліквідатор аварії на ЧАЕС Костянтин Бугаєвський.