27.04.2018  Засідання Ради релігійних організацій

У Херсонській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання Ради церков і релігійних організацій при ХОДА, утвореної за прикладом такої ж Ради всеукраїнського рівня. На заході були присутні голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, представники різних релігійних організацій. Першим привітав присутніх очільник області Андрій Гордєєв. Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет виступив перед учасниками з тезами, які розкривають погляд Української Православної Церкви на розвиток взаємин між представниками релігійних організацій, а також громад віруючих із представниками влади. Всі присутні підписали Регламент Ради церков і релігійних організацій при ХОДА. «Завдяки такому формату нам вдалося розпочати більш конструктивний діалог між владою та духовенством. Новий механізм співпраці стане запорукою реалізації наших спільних планів» — підбив підсумки засідання голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Він подякував усім учасникам заходу, представникам церков та релігійних організацій, які висловили готовність працювати у складі Ради церков. За результатами засідання відбувся прес-брифінг.