30.05.2018  Хресний хід з Касперівською іконою

Вулицями Херсона пройшов традиційний хресний хід із Касперівською іконою Божої Матері, яка з Духова дня перебувала в Свято-Духівському кафедральному соборі. Процесію очолив Високопреосвященніший митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн; разом із архіпастирем у Хресному ході брали участь священнослужителі Херсонської та Новокаховської єпархії, представники влади, численні віруючі. На проспекті Ушакова, перед будівлею Обласної державної адміністрації, були звершені молитви про мир в Україні та панахида за всіма загиблими в нашій країні. По завершенні Хресного ходу святиню було принесено в огорожу Всіхсвятської церкви. Високопреосвященніший митрополит Іоанн подякував усім присутнім за спільну молитву, після чого Касперівська ікона відбула до Одеси.