03.06.2018  Престольне свято чоловічого монастиря

На запрошення Керуючого Миколаївською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь у святкуванні престольного дня Костянтино-Єленинського монастиря, що в селі Костянтинівка. Божественну Літургію звершили Високопреосвященніший митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет і Преосвященніший єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, яким співслужили намісник монастиря архімандрит Варнава (Гладун), братія обителі в священному сані, духовенство Миколаївської і Вознесенської єпархії.
Після читання Євангелія Високопреосвященніший митрополит Питирим звернувся до пастви зі словами проповіді. По завершенні богослужіння відбувся хресний хід; всім присутнім було запропоновано святкову трапезу.