09.06.2018  Про храм та молитву для дорослих і дітей

До Покровського храму Качкарівки завітали завідуючі дитячих садків та працівники відділу освіти Бериславського району. Педагоги побували на екскурсії по церкві, вислухали розповідь про історію її будівництва та реставрації. А через кілька днів храм відвідали маленькі екскурсанти: учні молодших класів Качкарівської і Новорайської шкіл. Настоятель Покровського храму ієромонах Іустин (Юревич) пояснив дітям, для чого ходять у церкву, показав, як потрібно накладати хресне знамення, пояснив, що таке молитва, в яких випадках життя ми молимося, а також розповів про ікони, які знаходяться в храмі. На закінчення екскурсій священик розповів дітям і дорослим історію руйнування правого крила дзвіниці артилерійськими снарядами під час минулої війни.