13.06.2018  Зустріч із міським головою

Міський голова Володимир Коваленко зустрівся із керівниками релігійних організацій. Розмова відбулася у малій залі виконкому у дружній обстановці. В. Коваленко подякував представникам духовенства за спокій у громаді, за відсутність радикальних настроїв серед містян і за ту підтримку, яку вони надавали і продовжують надавати тим, хто її потребує. Під час розмови міський голова звернувся до присутніх з проханням в разі необхідності підтримати духовно військових 57-ї мотопіхотної бригади, які відтепер постійно дислокуються у Новій Каховці.
У свою чергу представники релігійних громад мали змогу обговорити ті питання, які турбують їх, зокрема проблему гендерної рівності, про яку зараз дискутують в українському суспільству. Представники релігійних організацій домовилися направити до парламенту України спільну петицію, в якій вони висловлять свою позицію. Звичайно, окрім цього, всіх турбують проблеми морального зубожіння громадян та втрати традиційного сприйняття сімейних цінностей.
Присутні обмінялися взаємними побажаннями миру і благополуччя в Україні та Новокаховській громаді.