13.06.2018  Відспівування учасника АТО

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховского і Генічеського Філарета, настоятель Миколаївського храму Нововоронцовки протоієрей Димитрій Палагнюк звершив відспівування учасника бойових дій в зоні АТО Андрія Вікторовича Тищенка, який відійшов у вічність після тяжкої хвороби. З вересні 2016 року Андрій був захисником нашої Вітчизни, проходячи службу у Збройних Силах України за контрактом. З червня до вересня 2017 року брав участь у антитерористичній операції на Сході України. Після відспівування отець Димитрій, звертаючись до присутніх, висловив співчуття рідним та близьким померлого, а також закликав всіх присутніх молитись, аби милосердий Господь якнайскоріше послав мир на нашу Батьківщину і дарував Царство Небесне спочилому воїну.