21.06.2018  Благословення лікарям

В Полтавському палаці дозвілля «Листопад» відбулося урочисте засідання вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» з нагоди випуску студентів. 743 випускники стали дипломованими спеціалістами, 34 з них отримали дипломи з відзнакою.
Із цією знаковою подією випускників та їх рідних в своїх зверненнях щиро вітали ректор академії професор В’ячеслав Ждан, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак, начальник відділу медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Олександр Оглобля, начальник управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Котов
Випускники із гордістю виходили на сцену, щоб із рук ректора та професорів отримати омріяний диплом, до якого вони йшли ці довгі роки. Декани факультетів намагалися відзначити кожного з випускників, розказати про їх досягнення у навчанні, науковій роботі, спорті, художній та культурній діяльності. А зал зустрічав випускників бурхливими оплесками. Після отримання дипломів випускники в урочистій обстановці склали присягу лікаря України.
На запрошення керівництва ВДНЗ «Українська медично стоматологічна академія» в урочистостях взяв участь Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, в минулому — випускник та викладач академії. Архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови.