22.06.2018  День пам’яті і скорботи

Нова Каховка
В день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Новій Каховці відбувся мітинг-реквієм присвячений початку Великої Вітчизняної Війни. З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь у заході взяв секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн, який звернувся до всій учасників зі словами настанови. На заході були присутні очільники міста, ветерани війни і праці, представники громадських об’єднань, комунальних підприємств, молодь та жителі міста.
Миролюбівка
Цього ж дня, у селі Миролюбівка Нововоронцовського району настоятель храму на честь Різдва Іоанна Предтечі протоієрей Олександр Литвинов звершив біля пам’ятника Невідомому солдату панахиду за загиблими воїнами у Великій Вітчизняній Війні. Під час заупокійного богослужіння молились місцеві жителі.