29.06.2018  Випуск молодих медиків

На запрошення керівництва Бериславського медичного коледжу Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь в урочистостях із нагоди чергового випуску в навчальному закладі.
Зі словами привітання звернувся директор коледжу Володимир Петрович Кучер. Від щирого серця керівник навчального закладу побажав випускникам успіхів у майбутній роботі, професійного зростання та родинного щастя.
Долучилася до привітань Ірина Євгеніївна Джеманова, заступник голови районної ради, яка побажала майбутнім медикам впевненості в собі, професійного зросту та гідної заробітної плати.
Випускники висловили слова подяки своїм кураторам — Галині Геннадіївні Аркушенко, Тетяні Ярославівні Бєлєй та Аліні Едуардівні Литвиновій. Також багато добрих щирих слів любові було сказано батькам.
З напутніми словами до випускників звернувся Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Владика зауважив, що професія медика — це високе і відповідальне служіння хворому, знедоленому. Архіпастир побажав, щоб завжди Бог допомагав молодим медикам у їхній професійній діяльності.