27.07.2018  Всенощна в Києво-Печерській Лаврі

Напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та з нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Русі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенощну на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили єпископи та духовенство з усіх єпархій УПЦ, а також представники Помісних Православних Церков. За богослужінням молилась велика кількість прочан, які приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів України та з інших держав. На вечірнє богослужіння 250 тисяч вірян прийшли разом з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм Хресним ходом від Володимирської гірки, де був звершений урочистий молебень. Як вже повідомлялося раніше, Хресний хід очолювали 8 святинь: чудотворні ікони та мощі великих святих, які тісно пов’язані з історією християнства на нашій землі. Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет співслужив Його Блаженству за Всенощною.