29.07.2018  Престольне свято Володимирського храму

Кілька років тому на території Каховського заводу КЕМЗ почалося будівництво церкви на честь Святого рівноапостольного князя Володимира. За цей час був залитий фундамент і викладений цоколь майбутнього храму.
Традиційно напередодні святкування пам’яті святого князя Володимира, або в найближчих до цього дня числах, організовується святкове богослужіння з нагоди храмового дня. Не став винятком і цей рік. Наступного дня після пам’яті князя Володимира на території заводу, біля будівельного майданчика Володимирського храму, була відслужена Божественна Літургія. Службу очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Була піднесена молитва за мир в Україні. У службі крім адміністрації і заводчан взяли участь гості з інших храмів міста Каховки.