17.08.2018  Річниця інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви

Українська Православна Церква молитовно відзначила четверту річницю інтронізації свого Предстоятеля, яка відбулася чотири роки тому. В день інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія. Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій. Його Блаженству співслужили митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, сонм єпископів Української Православної Церкви, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні. Після відпусту були виголошені вітальні слова на адресу Його Блаженства. Предстоятель подякував архіпастирям за слова вітання, всім вірним за підтримку та молитви, а також розповів у чому полягає завдання Церкви. Після завершення богослужіння Предстоятеля вітали присутні віряни.

Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет також привітав Його Блаженство від себе особисто та від імені пастви Новокаховської єпархії.