24.08.2018  День Незалежності України

Нова Каховка
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн очолив служіння Молебного співу про Українську державу в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки.
З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, такі молебні співи у День незалежності відбулися в усіх храмах єпархії.

Херсон

У День Незалежності України Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, разом із духовенством Херсонської єпархії взяв участь у загальнообласних заходах, присвячених 27-й річниці проголошення Незалежності.

У Херсоні відбувся жалобний мітинг, присвячений пам’яті полеглих за волю України. По завершенні мітингу до меморіалу були покладені квіти та запалені свічі пам’яті.

Генічеськ

У Різдво-Богородичному кафедральному соборі Генічеська був відправлений Молебний спів за мир у державі. Духовенство міста також узяло участь у загальноміській урочистій ході до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Новоолексіївка