26.08.2018  Річниця хіротонії митрополита Питирима

У день віддання свята Преображення Господнього і пам’яті святих Тихона Задонського і Максима Сповідника виповнилося 26 років із дня архієрейської хіротонії митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима. Цього дня в кафедральному Різдво-Богородичному соборі Миколаївської єпархії митрополит Питирим звершив Божественну літургію та подячний молебень. Архіпастирю співслужили митрополити Херсонський і Таврійський Іоанн та Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископи Новокаховський і Генічеський Філарет та Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископи Шумський Серафим та Вознесенський і Первомайський Алексій, духовенство Миколаївської та інших єпархій.

Після подячного молебня Владику привітали архіпастирі, священнослужителі, чернецтво, сестри милосердя з миколаївських сестринств, духовні чада і прихожани собору, представники влади, силових структур, підприємств і організацій. Митрополит Питирим подякував всім за привітання і молитву. Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет сердечно привітав владику Питирима з річницею архієрейської хіротонії та вручив йому букет квітів.